رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1397-07-08 ساعت 06:45:00    |    91 بازدید
سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری میزبان نشست سرمایه گذاران خارجی و داخلی

سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری میزبان نشست سرمایه گذاران خارجی و داخلی 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان ظهر روز پنج شنبه مورخ 5 مهر ماه سال جاری جناب آقای مهندس موسویان، میزبان دکتر رجب صفراوف، مشاور معاون اقتصادی رییس جمهور روسیه و مدیر مطالعات ایران معاصر در روسیه بود تا فرصت های سرمایه گذاری بخش خارجی در منطقه ویژه اقتصادی استان را به بحث و بررسی بگذارد.
در این جلسه دکتر حکمی، مشاور سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، با تشریح فرصت های مناسب منطقه ویژه اقتصادی، وجود چنین منطقه ای در استان را فرصتی ویژه در جهت توسعه منطقه دانست.
همچنین مهندس موسویان با توضیح شرایط تشویقی سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه، خبر از رایزنی های ابتدایی با هیآت های اقتصادی داخلی و خارجی و دعوت از همه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای شناخت بیشتر و حضور در منطقه ویژه اقتصادی استان داد.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-23 ساعت 07:07:00    |    238 بازدید
بازدید سرزده از کارخانه آسفالت سازمان

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان در سحرگاه روز سه شنبه 23 مرداد ماه از کارگاه های سازمان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها به صورت سرزده از  کارگاه های سازمان بازدید نمود .

در این دیدار آقای ملکپور ، مسئول حراست سازمان ایشان را همراهی کرد  .

در راستای نظارت بر عملکرد نگهبانان سازمان این بازدید ساعت 4 صبح روز 23 مرداد ماه 97 انجام شد و آقای موسویان ضمن ارتباط مستقیم با همکاران حوزه حراست  از زحمات نگهبانان تقدیر کرد .

 


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-22 ساعت 03:18:00    |    262 بازدید
نشست صمیمی با مدیر عامل شرکت گاما

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان آقای دکتر رفیعی با سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مسائل و مشکلات مربوط به شرکت گاما مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-17 ساعت 03:04:00    |    145 بازدید
سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، طی حکمی از سوی جناب آقای عباسی استاندارمحترم استان ، آقای مهندس سجاد موسویان به عنوان سرپرست جدید این سازمان معرفی شد.

متن حکم سرپرستی مهندس موسویان بدین شرح ابلاغ شد:

نظر به شایستگی ، تعهد و تجارب جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-03-03 ساعت 07:39:00    |    141 بازدید
ادای احترام سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری به مقام شامخ شهدا

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال وبختیاری، مهندس کیانوش نادری بلداجی سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداری ها، صبح امروز پنج شنبه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور در تپه نورالشهدا، نسبت به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام نمودند.

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در تپه نور الشهدا با گرامیداشت خاطره همه شهدا از شهدای مظلوم سوم خرداد یاد کرد و افزود : آزادسازی خرمشهر فتح ارزشهای الهی بود و دشمنان اسلام بزرگترین شکست را در این عملیات متحمل شدند.

مهندس کیانوش با بیان اینکه همه ما وامدار شهدا هستیم از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون و پایبندی به اصول و آرمان های شهدا را مسئلت نمود.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-02-17 ساعت 08:34:00    |    156 بازدید
راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی گره گشای بخش زیادی از مشکلات بیکاری استان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، مهندس اقبال عباسی صبح امروز ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و سایت پرتودهی گاما، بر تسریع فعالیت های عمرانی و تأمین زیر ساخت های این منطقه تأکید کرد.

مهندس اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در حاشیه این بازدید گفت: استقرار شرکت پرتودهی گاما در منطقه ویژه اقتصادی استان زمینه مناسبی برای فعالیت صنایع وابسته به این صنعت در منطقه ویژه اقتصادی بوجود خواهد آورد.

وی افزود: راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی و اسقرار واحد های صنعتی مختلف در این منطقه، گره گشای بخش زیادی از مشکلات بیکاری استان خواهد بود.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری نیز به عنوان متولی احداث منطقه ویژه اقتصادی گفت: سازمان از تمام توان خود در جهت تأمین هر چه سریعتر زیر ساخت های مورد نیاز در منطقه استفاده خواهد نمود.

مهندس کیانوش نادری بلداجی افزود: در حال حاضر خط انتقال گاز و شبکه برق مورد نیاز منطقه احداث شده و مطالعات لازم جهت جانمایی خطوط انتقال آب و فیبر نوری منطقه در حال انجام است.

وی اظهار داشت: هم اکنون عملیات خاکی جهت آماده سازی و احداث معابر منطقه ویژه اقتصادی در حال انجام می باشد که در همین راستا تاکنون 90 هزار متر مکعب خاکبرداری و 30 هزار متر مکعب خاکریزی صورت گرفته و 20 هزار تن بیس نیز جهت ادامه عملیات مزبور در محل دپو گردیده است.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-12-23 ساعت 04:30:00    |    230 بازدید
سازمان همیاری شهرداری ها باید به یک بنگاه اقتصادی سودآور برای شهرداری های استان تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، اولین مجمع عادی شورای این سازمان در سال 96 صبح روز سه شنبه 22 اسفند ماه و با حضور رئیس شورا، اعضاء  هیئت مدیره و شهرداران استان در محل سالن جلسات شهید مردانی استانداری برگزرا شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان همیاری شهرداری ها باید به یک بنگاه اقتصادی سودآور برای شهرداری های استان تبدیل شود.
 اقبال عباسی  افزود: برای همیاری شهرداری ها و حمایت از سازمان همیاری شهرداری های استان، باید بخشی از امور شهرداری ها و دهیاری ها به این سازمان سپرده شود.

عباسی تاکید کرد: شهرداری ها و دهیاری های استان بخشی از اجرای پروژه ها و تامین مصالح، تجهیزات و خریدهای مورد نیاز خود را به سازمان همیاری شهرداری ها واگذار کنند.
وی تصریح کرد: انجام مطالعات مختلف شهرداری ها و دهیاری ها شامل طرح های هادی، جامع و تفصیلی، طراحی بوستان ها، میدان ها و ورودی شهرهای چهارمحال و بختیاری می تواند به سازمان همیاری شهرداری های استان واگذار شود که  البته سازمان همیاری شهرداری ها بایستی در این زمینه از نیروی انسانی متخصص بهره گیری کند..
در این نشست بودجه تلفیقی پیشنهادی سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری و شرکت های زیرمجموعه این سازمان در سال 1397 برابر 233 میلیارد و 830 میلیون ریال تصویب شد.

شایان ذکر است در این نشست با استعفای قاسم شهبازی مدیرعامل سابق سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری موافقت شد تا کیانوش نادری بلداجی عهده دار سرپرستی این سازمان گردد.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-12-09 ساعت 16:30:00    |    466 بازدید
بهره برداری کامل از منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری زمینه ساز ایجاد 13 هزار شغل خواهد شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری دومین نشست مطبوعاتی مدیر عامل این سازمان صبح روز چهارشنبه با حضور جمعی از اصحاب رسانه در محل سالن جلسات این مجموعه برگزار شد.

مهندس قاسم شهبازی در این نشست خبری ضمن ارائه خلاصه فعالیت های سازمان طی دو سال گذشته تاکید کرد: هم اینک زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی استان مانند برق، آب و گاز تامین شده است و عملیات اجرایی تجهیز فیبرنوری نیز به زودی آغاز می شود و بهره برداری کامل از منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری زمینه ساز ایجاد 13 هزار شغل مستقیم خواهد شد.
وی افزود: واحد تولیدی پرتودهی گاما به عنوان نخستین واحد مستقر در منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری بیستم فروردین سال آینده به بهره برداری می رسد و دو شرکت دیگر نیز به منظور احداث سردخانه و انبارهای مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری اعلام آمادگی کردند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری گفت: در 20 ماه گذشته تراز مالی سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری از منفی 65 میلیارد ریال به مثبت 25 میلیارد ریال رسید و هم اینک 75 میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی، شهرداری ها، دهیاری ها و برخی پیمانکاران استان طلب دارد.
ایشان تاکید کرد: سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری از سال 1388 تا 1393 برابر 18 میلیارد و 500 میلیون ریال بدهی مالیاتی انباشته داشت که با همراهی مسئولان اداره کل امور مالیاتی استان این مبلغ تقسیط و بخشی از آن پرداخت شد.
وی افزود: اجرای عملیات آماده سازی و آسفالت معابر در 15 شهر، 25 روستا و سه محله مسکن مهر شهرک منظریه شهرکرد، شهرک الهیه بروجن و لردگان جزو مهمترین فعالیت های سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری در 20 ماه گذشته محسوب می شود.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: برای اجرای این فعالیت ها 94 هزار و 100 تن آسفالت در کارخانه آسفالت این سازمان تولید و مصرف شد.
وی یادآور شد: سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری به منظور اجرای زیرساخت های شهرک توریستی، تفریحی و رفاهی شیدا 82 میلیارد و 500 میلیون ریال با بخش خصوصی قرارداد بسته است.
مهندس قاسم شهبازی به وسعت دو هزار هکتاری شهرک توریستی، تفریحی و رفاهی شیدا اشاره و اظهار کرد: از این سطح 314 هکتار به سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری واگذار شده است که در نهایت عملیات مورد نظر پس از سپری کردن مراحل قانونی در سطح 186 هکتار انجام شد.


 
 
صفحات دیگر
 

سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com