استان چهارمحال و بختیاری ، یک استان مستعد است . هم استعداد طبیعی ، هم استعداد فرهنگی دارد . از لحاظ استعداد طبیعی معادن زیر زمینی این استان متنوع و قابل توجه است . آب و امکانات دامداری و مراتع این استان با ارزش است . از لحاظ استعداد فرهنگی و انسانی جوانان این استان با استعدادند . مقام معظم رهبری
رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1395-11-12 ساعت 13:18:00    |    376 بازدید
پرسنل سازمان همیاری شهرداریها به استقبال دهه ی فجر رفتند

پرسنل سازمان همیاری شهرداریها به استقبال دهه ی فجر رفتند. به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان چهار محال وبختیاری پرسنل این سازمان به استقبال دهه فجر رفتند.

سرپرست روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریها گفت:سازمان همیاری در همه ی فعالیتهای فرهنگی پیشتاز بوده وتا کنون در اکثر مناسبتهای  مهم دارای برنامه های محتوایی بوده است.

 فرهادی بابادی افزود :در دهه ی فجر امسال نیز پرسنل وبسیجیان سازمان از قبل از سالگرد ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به کشور با اذین بندی ونصب نوشتجات وشعارهای انقلابی به استقبال اغاز دهه ی فجر رفتند.وی افزود :پرسنل وبسیجیان پایگاه بسیج حضرت علی بن ابی طالب این سازمان تا پایان دهه یمبارک فجر برنامه هایی دارند که متعاقبا اعلام حواهد شد


 
 
تاریخ ثبت : 1395-11-02 ساعت 12:54:00    |    348 بازدید
ابراز همدردي رانندگان و كارگران سازمان همياري شهرداري هابا خانواده ها وبازماندگان حادثه پلاسكو

رانندگان وکارگران سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری طی اقدامی وسایل نقلیه خودرا برای شهدا وجانباختگان حادثه پلاسکو باپارچه مشکی اذین کردندتا باخانواده وبازماندگان انها ابراز همدردی کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری کارگران ورانندگان این سازمان روز کاری خود را با یاد شهدای اتش نشان وجانباختگان حادثه پلاسکو اغاز کردند تا با خانواده وبازماندگان ان حادثه ابراز همدردی کنند

چندی پیش ساختمان پلاسکو در تهران فروریخت وتعدادی از اتش نشانان ومردم درین حادثه جان خودرا از دست دادند


 
 
تاریخ ثبت : 1395-10-30 ساعت 12:13:00    |    399 بازدید
اهدا خون پرسنل سازمان همیاری شهرداری ها در همبستگی با مردم غزه

همزمان با گرامی داشت روز غزه تعدادی از پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان به همراه بسیجیان پایگاه حضرت علی ابن ابیطالب (ع) این سازمان باحضور در سازمان انتقال خون استان، خون خود را اهدا نمودند.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-10-20 ساعت 21:07:00    |    325 بازدید
مراسم گرامیداشت یاد وخاطره حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی در سازمان همیاری شهرداری ها برگزار شد.

مراسم گرامیداشت یادوخاطره حضرت ایت اله هاشمی در سازمان همیاری شهرداریها ی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

کارمندان آن سازمان با تلاوت قران ومداحی، یاد وخاطره یاردیرین امام خمینی«ره» و همسنگر رهبری انقلاب را گرامی داشتند.

دراین مراسم مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها به ایراد سخنرانی پرداختند.

قاسم شهبازی گفت :آیت الله هاشمی رفسنجانی از استوانه های نظام بودند و خدمات بسیاری به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی نمودند.

وی افزود:ایت الله هاشمی چه پیش از انقلاب و چه بعد از آن، خصوصا در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی نقش محوری داشتند وهمواره در کنار امام و رهبری و در سخت ترین کارزارهایی که دشمن ایجاد می کرد حضور فعال داشتند.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-07-24 ساعت 07:48:00    |    518 بازدید
آسفالت فاز اول جاده طرح طوبی شهرستان بن توسط سازمان همیاری شهرداری ها

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از انجام عملیات آسفالت فاز اول جاده طرح طوبی شهرستان بن توسط این سازمان خبر داد.

مهندس گودرز امیری گفت: این جاده به لحاظ موقعیت جغرافیایی که در آن واقع شده می تواند به عنوان حلقه ارتباطی بین دو شهرستان بن و سامان به شمار آید.

وی افزود: از آنجایکه این جاده می تواند موجبات سهولت رفت و آمد گردشگران و هم استانی های عزیز را بین این دو شهرستان فراهم آورد، تکمیل آن گام مؤثری در جهت پیشرفت و ارتقای صنعت گردشگری استان به حساب می آید.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان نیز گفت: این جاده در راستای سیاست های معاونت عمرانی استاندار و با هدف تسهیل رفت و آمد کشاورزان شهرستان بن در سه فاز احداث خواهد شد.

مهندس قاسم شهبازی خاطر نشان کرد: برای آسفالت فاز اول این جاده که به طول 5/5 کیلومتر و عرض 7/5 متر احداث شده مقدار 6000 تن آسفالت مورد نیاز است که تاکنون 3000 تن آن در کارخانه آسفالت سازمان همیاری تولید و در محل پخش شده است.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-07-07 ساعت 08:44:00    |    509 بازدید
منطقه ویژه اقتصادی و شهرک شیدا دو قطب بزرگ اقتصادی و گردشگری استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان، مهندس قاسم شهبازی صبح روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: منطقه ویژه اقتصادی و شهرک تفریحی، توریستی و گردشگری شیدا که از شرکت های زیر مجموعه این سازمان می باشند، در آینده ایی نه چندان دور به دو قطب اقتصادی و گردشگری استان و غرب کشور تبدیل خواهند شد.

مهندس شهبازی با اشاره حائز اهمیت بودن منطقه ویژه اقتصادی از لحاظ محل قرارگیری این منطقه گفت: این منطقه با گستره ایی به مساحت 1200 هکتار و در نزدیکی جاده ترانزیت شهرکرد – اصفهان –  تهران و همچنین نزدیک به خط ریلی سراسری کشور واقع شده و می تواند با توجه به ظرفیت های بالای استان و منطقه، محل مناسبی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت سرمایه گذاری در زمینه صادرات و واردات و صنایع تولیدی و تبدیلی باشد.


 
 
صفحات دیگر
 
ارتباط با مدیر عامل سازمان
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب سایت و مطالب آن چیست ؟
پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com