رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1397-08-05 ساعت 20:46:00    |    60 بازدید
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری انتخاب شد

در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان جناب آقای مهندس سید سجاد موسویان  قهفرخی با صد درصد آراء به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال وبختیاری  معرفی شد.

اقبال عباسی روز پنجشنبه مورخ 4 آبان ماه 97 در مجمع عادی شورای سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: همکاری شهرداری های استان با این سازمان باید تقویت و بیشتر شود.

 


 
 
تاریخ ثبت : 1397-07-15 ساعت 08:56:00    |    41 بازدید
نمایشگاه نیازمندی‌های خدمات شهرداری و دهیاری در چهارمحال و بختیاری برپا ‌شد

نخستین نمایشگاه از سلسله نمایشگاه‌های نیازمندی‌های خدمات شهرداری و دهیاری در چهارمحال و بختیاری برپا ‌شد.

با همت سازمان همیاری شهرداری‌های استان با شرکت شهرداران، دهیاران و مدیران خدمات شهری و سخنرانی معاونت هماهنگی امور عمرانی استان برگزار شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-07-08 ساعت 06:45:00    |    47 بازدید
سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری میزبان نشست سرمایه گذاران خارجی و داخلی

سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری میزبان نشست سرمایه گذاران خارجی و داخلی 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان ظهر روز پنج شنبه مورخ 5 مهر ماه سال جاری جناب آقای مهندس موسویان، میزبان دکتر رجب صفراوف، مشاور معاون اقتصادی رییس جمهور روسیه و مدیر مطالعات ایران معاصر در روسیه بود تا فرصت های سرمایه گذاری بخش خارجی در منطقه ویژه اقتصادی استان را به بحث و بررسی بگذارد.
در این جلسه دکتر حکمی، مشاور سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، با تشریح فرصت های مناسب منطقه ویژه اقتصادی، وجود چنین منطقه ای در استان را فرصتی ویژه در جهت توسعه منطقه دانست.
همچنین مهندس موسویان با توضیح شرایط تشویقی سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه، خبر از رایزنی های ابتدایی با هیآت های اقتصادی داخلی و خارجی و دعوت از همه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای شناخت بیشتر و حضور در منطقه ویژه اقتصادی استان داد.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-23 ساعت 07:07:00    |    137 بازدید
بازدید سرزده از کارخانه آسفالت سازمان

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان در سحرگاه روز سه شنبه 23 مرداد ماه از کارگاه های سازمان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها به صورت سرزده از  کارگاه های سازمان بازدید نمود .

در این دیدار آقای ملکپور ، مسئول حراست سازمان ایشان را همراهی کرد  .

در راستای نظارت بر عملکرد نگهبانان سازمان این بازدید ساعت 4 صبح روز 23 مرداد ماه 97 انجام شد و آقای موسویان ضمن ارتباط مستقیم با همکاران حوزه حراست  از زحمات نگهبانان تقدیر کرد .

 


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-22 ساعت 03:18:00    |    155 بازدید
نشست صمیمی با مدیر عامل شرکت گاما

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان آقای دکتر رفیعی با سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مسائل و مشکلات مربوط به شرکت گاما مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-17 ساعت 03:04:00    |    106 بازدید
سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، طی حکمی از سوی جناب آقای عباسی استاندارمحترم استان ، آقای مهندس سجاد موسویان به عنوان سرپرست جدید این سازمان معرفی شد.

متن حکم سرپرستی مهندس موسویان بدین شرح ابلاغ شد:

نظر به شایستگی ، تعهد و تجارب جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-03-03 ساعت 07:39:00    |    113 بازدید
ادای احترام سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری به مقام شامخ شهدا

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال وبختیاری، مهندس کیانوش نادری بلداجی سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداری ها، صبح امروز پنج شنبه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور در تپه نورالشهدا، نسبت به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام نمودند.

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در تپه نور الشهدا با گرامیداشت خاطره همه شهدا از شهدای مظلوم سوم خرداد یاد کرد و افزود : آزادسازی خرمشهر فتح ارزشهای الهی بود و دشمنان اسلام بزرگترین شکست را در این عملیات متحمل شدند.

مهندس کیانوش با بیان اینکه همه ما وامدار شهدا هستیم از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون و پایبندی به اصول و آرمان های شهدا را مسئلت نمود.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-02-17 ساعت 08:34:00    |    120 بازدید
راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی گره گشای بخش زیادی از مشکلات بیکاری استان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، مهندس اقبال عباسی صبح امروز ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و سایت پرتودهی گاما، بر تسریع فعالیت های عمرانی و تأمین زیر ساخت های این منطقه تأکید کرد.

مهندس اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در حاشیه این بازدید گفت: استقرار شرکت پرتودهی گاما در منطقه ویژه اقتصادی استان زمینه مناسبی برای فعالیت صنایع وابسته به این صنعت در منطقه ویژه اقتصادی بوجود خواهد آورد.

وی افزود: راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی و اسقرار واحد های صنعتی مختلف در این منطقه، گره گشای بخش زیادی از مشکلات بیکاری استان خواهد بود.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری نیز به عنوان متولی احداث منطقه ویژه اقتصادی گفت: سازمان از تمام توان خود در جهت تأمین هر چه سریعتر زیر ساخت های مورد نیاز در منطقه استفاده خواهد نمود.

مهندس کیانوش نادری بلداجی افزود: در حال حاضر خط انتقال گاز و شبکه برق مورد نیاز منطقه احداث شده و مطالعات لازم جهت جانمایی خطوط انتقال آب و فیبر نوری منطقه در حال انجام است.

وی اظهار داشت: هم اکنون عملیات خاکی جهت آماده سازی و احداث معابر منطقه ویژه اقتصادی در حال انجام می باشد که در همین راستا تاکنون 90 هزار متر مکعب خاکبرداری و 30 هزار متر مکعب خاکریزی صورت گرفته و 20 هزار تن بیس نیز جهت ادامه عملیات مزبور در محل دپو گردیده است.


 
 
صفحات دیگر
 

سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com