رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1397-10-26 ساعت 18:01:00    |    60 بازدید
دیدار هیات تجاری کشور ترکیه از منطقه ویژه اقتصادی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان، جلسه رایزنی اقتصادی در خصوص سرمایه گذاری هیات تجاری کشور ترکیه در منطقه ویژه اقتصادی استان در سالن جلسات سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار گردید.

در این جلسه مهندس موسویان مدیرعامل سازمان با معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی استان، شرایط تسهیل سرمایه گذاری در این منطقه را تشریح و ابراز امیدواری کردند با ورود صنایع مختلف به این منطقه شاهد رشد اقتصادی  استان باشیم.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-21 ساعت 22:41:00    |    40 بازدید
دیدار مدیران عامل سازمان های همیاری استان چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی با حضور شهردار و ریاست شورای شهر مشهد مقدس و شهردار محترم شهرکرد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری؛ مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی به همراه شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه هم اندیشی به میزبانی شهردار محترم شهرکرد و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری؛ به بررسی راهکارها و زمینه های مشترک همکاری در افق درآمدزایی پایدار و مدیریت شهری پرداختند


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-17 ساعت 07:02:00    |    35 بازدید
نشست مشترک با تیم مدیریتی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار

نشست رایزنی، شناخت فرصت ها و انتقال تجربیات مدیریت توسعه در قالب جلسه مشترک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و سرپرست منطقه ویژه اقتصادی استان با تیم مدیریتی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار در فضایی صمیمی به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-12 ساعت 05:49:00    |    33 بازدید
برگزاری کلاس های آموزشی و توجیهی بودجه نویسی

جلسات بررسی روند تدوین و همچنین آموزش شیوه های بودجه نویسی و شفافیت مالی با حضور کارشناسان مرتبط در سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار گردید.

مهندس سید سجاد موسویان هدف از برگزاری چنین جلسات آموزشی را رسیدن به برنامه ای منسجم و مترقی برای بودجه ۹۸ و در نهایت حرکت بر اساس یک سند راهبردی و رسیدن به شفافیت مالی بیشتر از پیش در سال های پیش رو دانست.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-10 ساعت 03:05:00    |    29 بازدید
تقدیر پرسنل سازمان از استاندار و هیات مدیره

پیام تقدیر پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان از استاندار محترم (به عنوان رییس شورای سازمان) و اعضای هیات مدیره سازمان

 

 

جناب آقای مهندس عباسی

استاندار محترم و رییس شورای سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری

با اهدای سلام و ادب و احترام

برخود لازم می دانیم اکنون که در پی نگاه مدبرانه، پیگیری های مجدانه و مساعدت های محبت آمیز جنابعالی، بارقه های امید در دل پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان جوانه زده و مسیر پر تلاطم مشکلات اقتصادی گریبان گیر این سازمان رو به پایان نهاده؛ مراتب تشکر و قدردانی خود را از جنابعالی اعلام نموده و از پیشگاه خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون در راه خدمت خلق و استان عزیزمان را برای جنابعالی و مجموعه مدیریتی سازمان داشته باشیم.

صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند       کز کار خلق یک گره بسته وا کند

 

بدون شک ثبات مدیریتی ایجاد شده، فضای امید بخش و رو به پیشرفت سازمان و همچنین نتیجه بخشی سیاست های اقتصادی سازمان، مرهون نکاه حرفه ای مدیریتی جنابعالی می باشد که در قالب تلاش های هیات مدیره و انتخاب مدیرعاملی کاردان و لایق با تلاشگری مختص انرژی جوانی تبلور یافته است.

در این راستا بر ماست که با تعهدمان بر تلاش بیش از پیش برای نیل به پیشرفت و تعالی سازمان که کوچکترین حق شناسی در برابر الطاف جنالعالی است مصرانه پیمان ببندیم و به امید تداوم این الطاف، افق روزهای روشن سازمان همیاری شهرداری های استان را به نظاره بنشینیم.

 

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید             هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-07 ساعت 10:41:00    |    54 بازدید
آغاز عملیاتی شدن طرح های پایدار درآمدزا در سازمان همیاری شهرداری ها

آغاز عملیاتی شدن طرح های پایدار درآمدزا در سازمان همیاری شهرداری های استان

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری ها، این سازمان پس از پشت سر گذاشتن بحران های مالی فراگیری چون حقوق عقب افتاده پرسنل؛ به فاز جدید طراحی پلن های درآمدی پایدار ورود پیدا کرده است.

مهندس سید سجاد موسویان قهفرخی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها با اعلام این خبر افزود پس از مطالعات اولیه گسترده؛ چهار پلن بسیار سود ده که هزینه بالاسری پایینی نیز داشتند طراحی و در مرحله اقدام قرار گرفتند. ایشان ابراز امیدواری کرد با به سرانجام رسیدن این طرح ها ، سازمان همیاری شهرداری های استان بطور مستمر از درآمدهای پایدار تجاری برخوردار گردد و بتواند از این رهگذر با رسیدن به سود دهی مناسب، عواید مورد انتظار را نصیب صاحبان سهام مجموعه گرداند.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-09-20 ساعت 09:21:00    |    89 بازدید
پرداخت شش ماه حقوق عقب افتاده پرسنل، سرآغاز عبور از بحران در سازمان همیاری شهرداری های استان

در نشست خبری مهندس موسویان مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان مطرح شد:

پرداخت شش ماه حقوق به تعویق افتاده پرسنل، سرآغاز عبور از بحران در سازمان همیاری شهرداری ها.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-09-04 ساعت 21:51:00    |    76 بازدید
اضافه شدن شیفت کاری شب در اکیپ های آسفالت سازمان همیاری

خانم مهندس کیانی، مدیر امور عمرانی سازمان همیاری شهرداری های استان؛ با ذکر این خبر افزود با توجه به نزدیک شدن فصل بارندگی و عدم امکان اجرای آسفالت در بستر مرطوب، تلاش همکاران عمرانی این بخش و اکیپ های آسفالت سازمان بیش از پیش شده و شیفت های کاری شبانه در این راستا در کارخانه تولید آسفالت و تیم های عملیاتی آغاز به کار کرده است


 
 
صفحات دیگر
 

سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com