استان چهارمحال و بختیاری ، یک استان مستعد است . هم استعداد طبیعی ، هم استعداد فرهنگی دارد . از لحاظ استعداد طبیعی معادن زیر زمینی این استان متنوع و قابل توجه است . آب و امکانات دامداری و مراتع این استان با ارزش است . از لحاظ استعداد فرهنگی و انسانی جوانان این استان با استعدادند . مقام معظم رهبری
رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1397-03-21 ساعت 06:55:00    |    45 بازدید
سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال وبختیاری معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، طی حکمی از سوی استاندار، آقای مهندس احسان امانی بابادی به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.

متن حکم سرپرستی مهندس امانی بدین شرح ابلاغ شد:

جناب آقای احسان امانی بابادی

مدیر کل محترم دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری

با سلام و احترام

به موجب این ابلاغ جنابعالی با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد تا انتخاب مدیر عامل جدید در انجام وظایف محوله مطابق با قوانین و مقررات و اساسنامه مربوطه اقدام نمائید.

اقبال عباسی

استاندار و رئیس شورای سازمان همیاری شهرداری های استان


 
 
تاریخ ثبت : 1397-03-03 ساعت 07:39:00    |    52 بازدید
ادای احترام سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری به مقام شامخ شهدا

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال وبختیاری، مهندس کیانوش نادری بلداجی سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداری ها، صبح امروز پنج شنبه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور در تپه نورالشهدا، نسبت به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام نمودند.

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در تپه نور الشهدا با گرامیداشت خاطره همه شهدا از شهدای مظلوم سوم خرداد یاد کرد و افزود : آزادسازی خرمشهر فتح ارزشهای الهی بود و دشمنان اسلام بزرگترین شکست را در این عملیات متحمل شدند.

مهندس کیانوش با بیان اینکه همه ما وامدار شهدا هستیم از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون و پایبندی به اصول و آرمان های شهدا را مسئلت نمود.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-02-17 ساعت 08:34:00    |    76 بازدید
راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی گره گشای بخش زیادی از مشکلات بیکاری استان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، مهندس اقبال عباسی صبح امروز ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و سایت پرتودهی گاما، بر تسریع فعالیت های عمرانی و تأمین زیر ساخت های این منطقه تأکید کرد.

مهندس اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در حاشیه این بازدید گفت: استقرار شرکت پرتودهی گاما در منطقه ویژه اقتصادی استان زمینه مناسبی برای فعالیت صنایع وابسته به این صنعت در منطقه ویژه اقتصادی بوجود خواهد آورد.

وی افزود: راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی و اسقرار واحد های صنعتی مختلف در این منطقه، گره گشای بخش زیادی از مشکلات بیکاری استان خواهد بود.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری نیز به عنوان متولی احداث منطقه ویژه اقتصادی گفت: سازمان از تمام توان خود در جهت تأمین هر چه سریعتر زیر ساخت های مورد نیاز در منطقه استفاده خواهد نمود.

مهندس کیانوش نادری بلداجی افزود: در حال حاضر خط انتقال گاز و شبکه برق مورد نیاز منطقه احداث شده و مطالعات لازم جهت جانمایی خطوط انتقال آب و فیبر نوری منطقه در حال انجام است.

وی اظهار داشت: هم اکنون عملیات خاکی جهت آماده سازی و احداث معابر منطقه ویژه اقتصادی در حال انجام می باشد که در همین راستا تاکنون 90 هزار متر مکعب خاکبرداری و 30 هزار متر مکعب خاکریزی صورت گرفته و 20 هزار تن بیس نیز جهت ادامه عملیات مزبور در محل دپو گردیده است.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-12-23 ساعت 04:30:00    |    128 بازدید
سازمان همیاری شهرداری ها باید به یک بنگاه اقتصادی سودآور برای شهرداری های استان تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، اولین مجمع عادی شورای این سازمان در سال 96 صبح روز سه شنبه 22 اسفند ماه و با حضور رئیس شورا، اعضاء  هیئت مدیره و شهرداران استان در محل سالن جلسات شهید مردانی استانداری برگزرا شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان همیاری شهرداری ها باید به یک بنگاه اقتصادی سودآور برای شهرداری های استان تبدیل شود.
 اقبال عباسی  افزود: برای همیاری شهرداری ها و حمایت از سازمان همیاری شهرداری های استان، باید بخشی از امور شهرداری ها و دهیاری ها به این سازمان سپرده شود.

عباسی تاکید کرد: شهرداری ها و دهیاری های استان بخشی از اجرای پروژه ها و تامین مصالح، تجهیزات و خریدهای مورد نیاز خود را به سازمان همیاری شهرداری ها واگذار کنند.
وی تصریح کرد: انجام مطالعات مختلف شهرداری ها و دهیاری ها شامل طرح های هادی، جامع و تفصیلی، طراحی بوستان ها، میدان ها و ورودی شهرهای چهارمحال و بختیاری می تواند به سازمان همیاری شهرداری های استان واگذار شود که  البته سازمان همیاری شهرداری ها بایستی در این زمینه از نیروی انسانی متخصص بهره گیری کند..
در این نشست بودجه تلفیقی پیشنهادی سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری و شرکت های زیرمجموعه این سازمان در سال 1397 برابر 233 میلیارد و 830 میلیون ریال تصویب شد.

شایان ذکر است در این نشست با استعفای قاسم شهبازی مدیرعامل سابق سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری موافقت شد تا کیانوش نادری بلداجی عهده دار سرپرستی این سازمان گردد.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-12-09 ساعت 16:30:00    |    140 بازدید
بهره برداری کامل از منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری زمینه ساز ایجاد 13 هزار شغل خواهد شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری دومین نشست مطبوعاتی مدیر عامل این سازمان صبح روز چهارشنبه با حضور جمعی از اصحاب رسانه در محل سالن جلسات این مجموعه برگزار شد.

مهندس قاسم شهبازی در این نشست خبری ضمن ارائه خلاصه فعالیت های سازمان طی دو سال گذشته تاکید کرد: هم اینک زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی استان مانند برق، آب و گاز تامین شده است و عملیات اجرایی تجهیز فیبرنوری نیز به زودی آغاز می شود و بهره برداری کامل از منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری زمینه ساز ایجاد 13 هزار شغل مستقیم خواهد شد.
وی افزود: واحد تولیدی پرتودهی گاما به عنوان نخستین واحد مستقر در منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری بیستم فروردین سال آینده به بهره برداری می رسد و دو شرکت دیگر نیز به منظور احداث سردخانه و انبارهای مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری اعلام آمادگی کردند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری گفت: در 20 ماه گذشته تراز مالی سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری از منفی 65 میلیارد ریال به مثبت 25 میلیارد ریال رسید و هم اینک 75 میلیارد ریال از دستگاه های اجرایی، شهرداری ها، دهیاری ها و برخی پیمانکاران استان طلب دارد.
ایشان تاکید کرد: سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری از سال 1388 تا 1393 برابر 18 میلیارد و 500 میلیون ریال بدهی مالیاتی انباشته داشت که با همراهی مسئولان اداره کل امور مالیاتی استان این مبلغ تقسیط و بخشی از آن پرداخت شد.
وی افزود: اجرای عملیات آماده سازی و آسفالت معابر در 15 شهر، 25 روستا و سه محله مسکن مهر شهرک منظریه شهرکرد، شهرک الهیه بروجن و لردگان جزو مهمترین فعالیت های سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری در 20 ماه گذشته محسوب می شود.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: برای اجرای این فعالیت ها 94 هزار و 100 تن آسفالت در کارخانه آسفالت این سازمان تولید و مصرف شد.
وی یادآور شد: سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری به منظور اجرای زیرساخت های شهرک توریستی، تفریحی و رفاهی شیدا 82 میلیارد و 500 میلیون ریال با بخش خصوصی قرارداد بسته است.
مهندس قاسم شهبازی به وسعت دو هزار هکتاری شهرک توریستی، تفریحی و رفاهی شیدا اشاره و اظهار کرد: از این سطح 314 هکتار به سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری واگذار شده است که در نهایت عملیات مورد نظر پس از سپری کردن مراحل قانونی در سطح 186 هکتار انجام شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-11-05 ساعت 08:39:00    |    162 بازدید
آغاز سومین دوره مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان سومین دوره مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری های استان با عنوان جام دوستی به میزبانی این سازمان در سالن شهید خبازی دانشکده فنی پسران شهرکرد آغاز شد.

مهندس قاسم شهبازی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات گفت:  قرار گرفتن پرسنل شهرداری ها در کنار یکدیگر در محیطی خارج از محیط کاری باعث تقویت حس نوع دوستی و افزایش همکاری و تعامل بین خانواده بزرگ شهرداری های استان می گردد.

مسئول برگزاری این دوره از مسابقات فوتسال شهرداری های چهارمحال و بختیاری نیز گفت: این دوره از رقابت ها با حضور 10 تیم  از شهرداری های استان در دو گروه برگزار می گردد.

سید جان محمد حسینی افزود: گروه نخست شامل تیم فوتسال شهرداری های شهرکرد، بروجن، بلداجی، فرخشهر و استانداری می باشد و گروه دوم را هم تیم فوتسال شهرداری های لردگان، آلونی، بن، پردنجان و سازمان همیاری شهرداری های استان تشکیل دادند.

حسینی تصریح کرد: برگزاری این دوره از مسابقات فوتسال شهرداری های چهارمحال و بختیاری از 2 تا 14 بهمن به طول می انجامد.


 
 
صفحات دیگر
 
ارتباط با مدیر عامل سازمان
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب سایت و مطالب آن چیست ؟
پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com