رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1397-12-29 ساعت 21:11:00    |    26 بازدید
پیام سپاس کارکنان سازمان همیاری شهرداری ها از رییس محترم شورا و هیات مدیره محترم سازمان

پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان پس از به ثمر رسیدن تلاش شان برای پشت سر گذاشتن بحران های اخیر گریبان گیر این سازمان و دریافت حقوق عقب افتاده شش ماهه خویش، طی پیامی مراتب سپاس و قدردانی مجموعه را از استاندار محترم و هیات مدیره سازمان اعلام کردند.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-12-27 ساعت 02:16:00    |    46 بازدید
روز گرامی داشت مقام شهردار تهنیت باد

روز شهردار را خدمت عزیزان بزرگوار عضو شورای سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری تبریک عزیز نموده و به پاس نگاه حمایتی شهرداران محترم از سازمان خویش، این روز بزرگ را گرامی می داریم.

با احترام و عرض ادب

سید سجاد موسویان


 
 
تاریخ ثبت : 1397-12-15 ساعت 03:03:00    |    69 بازدید
مراسم بزرگداشت روز زن

بزرگداشت روز زن و مراسم تقدیر از زحمات بانوان شاغل در سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-12-10 ساعت 20:08:00    |    39 بازدید
بزرگداشت روز مهندس و تجلیل از مقام مهندسان همکار در سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان مراسم بزرگداشت روز مهندس با حضور مدیرعامل سازمان، مدیران قسمت ها و همکاران محترم بخش های مهندسی برگزار گردید.

 

در این مراسم که در فضایی صمیمانه و دوستانه شکل گرفت از زحمات همکاران مهندس سازمان تقدیر و از این مقام تجلیل به عمل آمد. مهندس سید سجاد موسویان در این مراسم با اشاره به زیرساختی بودن علم مهندسی در فرایند توسعه کشور و نقش آن در تولید ارزش افزوده و افزایش درآمد ناخالص ملی، علوم مهندسی را دارای بالاترین جایگاه در کورس رقابت تکنولوژیک کشورهای دنیا دانست و از آن به عنوان زیربنای بسط بسیاری از علوم دیگر نامبرد. وی جایگاه تولید، فن آوری و ایجاد ارزش افزوده را در اقتصاد مقاومتی بسیار بالا و نقش مهندسان را در این عرصه بسیار حیاتی دانست.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-12-10 ساعت 19:51:00    |    81 بازدید
عملیات حفر چاه عمیق آب شرب سردشت لردگان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان عملیات حفر چاه عمیق آب سردشت لردگان از ۸۵ درصد پیشرفت برخوردار است.

مهندس سید سجاد موسویان در بازدید از پروژه حفاری این چاه در سردشت لردگان، ابراز امیدواری کرد در آغاز سال نو پس از چندین دهه آب آشامیدنی سالم در اختیار مردم این منطقه قرار گیرد. این پروژه که به کارفرمایی شرکت آبفای استان و اجرای سازمان همیاری شهرداری ها صورت می پذیرد از سلسله پروژه های واحد حفاری سازمان همیاری ها می باشد. همچنین پیش بینی می گردد طبق برآورد سال آینده با به پایان رسیدن اوورهال و تعمیرات دستگاه های حفاری سازمان و رویکرد جدید اجرایی و زمان بندی پروژه ای و همچنین به سامان شدن مدیریت نیروی انسانی متخصص، واحد حفاری سازمان به عقد قراردادهای متعدد جدید با دستگاه های متولی آب شرب نایل شود.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-12-05 ساعت 02:40:00    |    20 بازدید
پیام تسلیت درگذشت پدر مکرم جناب آقای داریوش رحیمی، شهردار محترم پردنجان و عضو گرامی شورای سازمان

جناب آقای داریوش رحیمی

شهردار محترم شهر پردنجان و عضو گرانقدر شورای سازمان همیاری شهرداری های استان.

 

مصیبت وارده را خدمت جنابعالی و خانواده محترم تان تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ صبر و شکیبایی برای حضرتعالی و علو درجات را برای آن مرحوم مغفور خواهانیم.

روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

《مدیریت و پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری》


 
 
تاریخ ثبت : 1397-11-21 ساعت 01:01:00    |    37 بازدید
ادای احترام پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان به شهدای گمنام‌

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان، صبح روز سه شنبه پرسنل این سازمان با حضور در تپه نورالشهدای شهرکرد به ادای احترام و تجدید میثاق با شهدای سرافراز ایران اسلامی نمودند.

این مراسم که از جمله برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی سازمان همیاری شهرداری های استان بود، در کنار برپایی دعای پرفیض زیارت عاشورا، آذین بندی فضای اداری، برپایی ایستگاه پذیرایی صلواتی، قرائت دعای کمیل و اهدای خون دسته جمعی پرسنل سازمان همیاری شهرداری ها برگزار گردید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-11-08 ساعت 06:23:00    |    33 بازدید
حضور دکتر خالدی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی حوزه لردگان در سازمان همیاری شهرداری های استان

صبح شنبه ششم دی ماه ۱۳۹۷ دکتر خالدی نماینده مردم شریف لردگان در مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان همیاری شهرداری های استان در جلسه شورای اداری این سازمان که با حضور کلیه پرسنل سازمان تشکیل گردید شرکت کردند.

در این جلسه مدیرعامل سازمان با توضیح فرایندهای اقتصادی و عمرانی این سازمان و بیان مشکلات پیش روی سازمان خواستار حمایت سازمان و ارجاع پروژه های دستگاه های مختلف اجرایی به سازمان همیاری شدند.

دکتر خالدی نیز با اشاره به پتانسیل های اشتغال زایی سازمان همیاری شهرداری های استان،  تجمیع نظر مدیریت کلان استان در راستای حمایت از سازمان همیاری شهرداری را گره گشای مشکلات موجود دانستند و در این زمینه وعده پیگیری و تشکیل جلسات بررسی راهکارهای حمایتی را مطرح کردند.


 
 
صفحات دیگر
 

سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com