استان چهارمحال و بختیاری ، یک استان مستعد است . هم استعداد طبیعی ، هم استعداد فرهنگی دارد . از لحاظ استعداد طبیعی معادن زیر زمینی این استان متنوع و قابل توجه است . آب و امکانات دامداری و مراتع این استان با ارزش است . از لحاظ استعداد فرهنگی و انسانی جوانان این استان با استعدادند . مقام معظم رهبری
رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
نیم نگاه

تاریخ ثبت : 1397-05-23 ساعت 07:07:00    |    45 بازدید
بازدید سرزده از کارخانه آسفالت سازمان

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان در سحرگاه روز سه شنبه 23 مرداد ماه از کارگاه های سازمان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها به صورت سرزده از  کارگاه های سازمان بازدید نمود .

در این دیدار آقای ملکپور ، مسئول حراست سازمان ایشان را همراهی کرد  .

در راستای نظارت بر عملکرد نگهبانان سازمان این بازدید ساعت 4 صبح روز 23 مرداد ماه 97 انجام شد و آقای موسویان ضمن ارتباط مستقیم با همکاران حوزه حراست  از زحمات نگهبانان تقدیر کرد .

 


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-22 ساعت 03:18:00    |    45 بازدید
نشست صمیمی با مدیر عامل شرکت گاما

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان آقای دکتر رفیعی با سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مسائل و مشکلات مربوط به شرکت گاما مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-17 ساعت 03:04:00    |    62 بازدید
سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، طی حکمی از سوی جناب آقای عباسی استاندارمحترم استان ، آقای مهندس سجاد موسویان به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.

متن حکم سرپرستی مهندس موسویان بدین شرح ابلاغ شد:

نظر به شایستگی ، تعهد و تجارب جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-03-21 ساعت 06:55:00    |    83 بازدید
سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال وبختیاری معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، طی حکمی از سوی استاندار، آقای مهندس احسان امانی بابادی به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.

متن حکم سرپرستی مهندس امانی بدین شرح ابلاغ شد:

جناب آقای احسان امانی بابادی

مدیر کل محترم دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری

با سلام و احترام

به موجب این ابلاغ جنابعالی با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد تا انتخاب مدیر عامل جدید در انجام وظایف محوله مطابق با قوانین و مقررات و اساسنامه مربوطه اقدام نمائید.

اقبال عباسی

استاندار و رئیس شورای سازمان همیاری شهرداری های استان


 
 
تاریخ ثبت : 1397-03-03 ساعت 07:39:00    |    66 بازدید
ادای احترام سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری به مقام شامخ شهدا

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال وبختیاری، مهندس کیانوش نادری بلداجی سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداری ها، صبح امروز پنج شنبه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور در تپه نورالشهدا، نسبت به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام نمودند.

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در تپه نور الشهدا با گرامیداشت خاطره همه شهدا از شهدای مظلوم سوم خرداد یاد کرد و افزود : آزادسازی خرمشهر فتح ارزشهای الهی بود و دشمنان اسلام بزرگترین شکست را در این عملیات متحمل شدند.

مهندس کیانوش با بیان اینکه همه ما وامدار شهدا هستیم از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون و پایبندی به اصول و آرمان های شهدا را مسئلت نمود.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-02-17 ساعت 08:34:00    |    96 بازدید
راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی گره گشای بخش زیادی از مشکلات بیکاری استان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، مهندس اقبال عباسی صبح امروز ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و سایت پرتودهی گاما، بر تسریع فعالیت های عمرانی و تأمین زیر ساخت های این منطقه تأکید کرد.

مهندس اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در حاشیه این بازدید گفت: استقرار شرکت پرتودهی گاما در منطقه ویژه اقتصادی استان زمینه مناسبی برای فعالیت صنایع وابسته به این صنعت در منطقه ویژه اقتصادی بوجود خواهد آورد.

وی افزود: راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی و اسقرار واحد های صنعتی مختلف در این منطقه، گره گشای بخش زیادی از مشکلات بیکاری استان خواهد بود.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری نیز به عنوان متولی احداث منطقه ویژه اقتصادی گفت: سازمان از تمام توان خود در جهت تأمین هر چه سریعتر زیر ساخت های مورد نیاز در منطقه استفاده خواهد نمود.

مهندس کیانوش نادری بلداجی افزود: در حال حاضر خط انتقال گاز و شبکه برق مورد نیاز منطقه احداث شده و مطالعات لازم جهت جانمایی خطوط انتقال آب و فیبر نوری منطقه در حال انجام است.

وی اظهار داشت: هم اکنون عملیات خاکی جهت آماده سازی و احداث معابر منطقه ویژه اقتصادی در حال انجام می باشد که در همین راستا تاکنون 90 هزار متر مکعب خاکبرداری و 30 هزار متر مکعب خاکریزی صورت گرفته و 20 هزار تن بیس نیز جهت ادامه عملیات مزبور در محل دپو گردیده است.


 
 
صفحات دیگر
 
ارتباط با مدیر عامل سازمان
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب سایت و مطالب آن چیست ؟
پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com